پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ برابر با Sunday, 21 October , 2018
آخرین خبرها :
  

درباره ما


بسم الله الرحمن الرحیم


تاریخ این سرزمین پر است از روزهایی که تلألو آن چشم هر انسان آزاده ای را خیره میکند. روزهایی که همچون ستاره ای درخشان در ظلمات شب می درخشند.روز هایی که در آن آسمانی ترین انسان های خاک، سرود بصیرت سر دادند تا آسمانی ترین اوراق تاریخ را رقم زنند و حرّیت را به تعظیم وادارند.

اگرچه تاریخ این سرزمین مملوّ از ایامی است اینچنین، اما اگر بگوییم تاریخ انقلاب اسلامی عزیزمان،درخشان ترین صفحات تاریخ این مرز و بوم را به خود اختصاص داده، سخنی به گزاف نگفته ایم.

و تاریخ خود شهادت خواهد داد….

مردم دیار علویان که از دیرباز آوازه ایمان و اعتقاد و عشق به ولایت و بصیرتشان زبانزد همگان است نیز همچون آحاد مردم عزیز کشورمان نقشی ممتاز در تاریخ ماندگار این انقلاب الهی داشته اند و صفحات بسیاری از تاریخ این انقلاب،مسطور از حماسه های مردم این خطه از جغرافیای ایران اسلامی است.

یکی از به یادماندنی ترین صحنه های حضور این مردم ولایتمدار، روز ۱۸ دی سال ۵۷ است که با دلدادگی به سلاله ای پاک از نسل زهرای اطهر(س)  امام خمینی (ره)، در قیامی خودجوش سینه ی مالامال از ایمان به خدا،عشق به اهل بیت (علیهم صلوات الله) و سرشار از بصیرت شان را در مقابل گلوله های تانک ها، نفربرها و تک تیراندازهای دژخیمان رژیم منحوس پهلوی قرار داده و با ایثار و فداکاری و بذل جان زمینه ساز انقلابی شدند که دنیا را متحیر ساخت.

 

بی تردید نقش مردم مازندران در پیروزی و امتداد این انقلاب عظیم ،بسیار درخشان و مثال زدنی است. قیام مردم مازندران در سال های پیش از پیروزی انقلاب و تقدیم دهها شهید، حضور حماسی در هشت سال دفاع مقدس و تقدیم بیش از ده هزار شهید، راهپیمایی ۸ دی سال ۸۸ در لبیک به ندای سلاله ای دیگر از نسل زهرای اطهر(س) مقام معظم رهبری (دامت ظله) و خاموش کردن آتش فتنه و نمونه های بسیار دیگر، همه و همه گواهی است بر عمق ایمان و بصیرت مردم این سامان.

سایت خبری تحلیلی ۱۸ دی تلاش می کند با تکیه بر ارزش های اسلام ناب محمّدی، آرمان های انقلاب اسلامی و اندیشه ها و رهنمودها و فرامین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) گامی هر چند ناچیز در جهت بصیرت افزایی و روشنگری مردم کشور عزیزمان و مردم عزیز مازندران ایفا نماید.

با توجه به وجود بسیار فراوان سایت های خبری و تحلیلی فارسی زبان، دستیابی به این مهم بسیار دشوار می باشد اما  این پایگاه اطلاع رسانی با بهره گیری از تیمی رسانه ای و جوان و با کمک مخاطبان خوب خود می کوشد این مهم را تحقق بخشد و در این راه از تمامی مخاطبان خود نیز یاری می طلبد تا با نظرات و راهنمایی های خود ما را راهنما و مدد رسان باشند.

پایگاه خبری تحلیلی ۱۸ دی به هیچ وجه به دنبال جریان سازی خلاف واقع نیست و در درجه اول به مصالح کشور و انقلاب اسلامی توجه می کنند تا مبادا رسانه های معاند و ضد نظام بتوانند نقشه های پلید خود را عملی کنند.

 

امید است با عنایات الهی و در ظلّ توجهات ائمه اطهار (صلوات الله علیهم اجمعین) توفیق، رفیق راهمان گردد.

ان شاءالله

Print Friendly