پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ برابر با Friday, 16 November , 2018
آخرین خبرها :
 • کد خبر : 9733
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳ مهر ۱۳۹۴
 •   

  کلانتری های مازندران مدرن شده است

    به گزارش ۱۸ دی ، سردارمسعودجعفری نسب چهارشنبه‌شب در جلسه تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر افزود: دراین میان کلانتری چالوس توانست مقام اول را در کشور کسب کند. وی با گرامیداشت فرارسیدن ماه محروم با اشاره به پیام بزرگ الهی سیدالشهدا گفت: یکی از پیام‌های عاشورا این بود که حداقل آزاده باشید […]

   

  به گزارش ۱۸ دی ، سردارمسعودجعفری نسب چهارشنبه‌شب در جلسه تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر افزود: دراین میان کلانتری چالوس توانست مقام اول را در کشور کسب کند.

  وی با گرامیداشت فرارسیدن ماه محروم با اشاره به پیام بزرگ الهی سیدالشهدا گفت: یکی از پیام‌های عاشورا این بود که حداقل آزاده باشید و خون حضرت سید الشهدا به خاطر آزادگی درجهان به زمین ریخت تا ظلم وستم و نامردی پایان یابد و خون مطهر سیدالشهدا بین مسلمانان جهان باعث اتحاد می‌شود و دین‌های من‌درآوردی جهان را نابود می‌کند.

  جعفری نسب تبعیت از مقام و اهل‌بیت (ع) را افتخار دانست و با اشاره به امنیت در کشور گفت: اکنون دارمرزهای ما امنیت و برکت وجود دارد و با ایجاد امنیت در کشور بستر برای کارهای اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی صورت می‌گیرد.

  فرمانده انتظامی دربخشی از سخنان خود با اشاره به رفتار شایسته نیروی انتظامی گفت: باید بهترین ادبیات را برای مردم استفاده کند وبرای همه مردم رفتاری مناسبی داشت.

  سرهنگ شمس‌الدین کرمانی فرمانده سابق انتظامی نوشهر گفت: با همکاری تمامی مردم و مسئولین در این پنج سال توانستیم امنیت را ایجاد کنیم و تمامی قتل‌هایی که در شهرستان اتفاق افتاده کشف و مجرمین دستگیر شدند.

  وی با اشاره به بحث مجرمین مواد مخدر گفت:۳۰ درصد رشد دستگیری و همچنین ۸۳ درصد کاهش جرائم کلی داشتیم.

  شایان‌ذکر است از شمس‌الدین کرمانی فرمانده سابق نیروی انتظامی نوشهر تقدیر شدوغلامعلی صلاحی به‌عنوان فرمانده انتظامی نوشهرمعرفی شد.

   

   

   

  Print Friendly


  نظرات