تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۳ مهر ۹۴.::. ساعت : ۱۰:۳۲ ق.ظ
کدخبر : 9733
Print Friendly
فرمانده انتظامی مازندران:

کلانتری های مازندران مدرن شده است

1112635_PhotoA
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به مدرن کردن کلانتری‌های استان گفت: با حمایت مردم و مسئولان اکثر کلانتری‌های استان مدرن شده است.

 

به گزارش ۱۸ دی ، سردارمسعودجعفری نسب چهارشنبه‌شب در جلسه تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر افزود: دراین میان کلانتری چالوس توانست مقام اول را در کشور کسب کند.

وی با گرامیداشت فرارسیدن ماه محروم با اشاره به پیام بزرگ الهی سیدالشهدا گفت: یکی از پیام‌های عاشورا این بود که حداقل آزاده باشید و خون حضرت سید الشهدا به خاطر آزادگی درجهان به زمین ریخت تا ظلم وستم و نامردی پایان یابد و خون مطهر سیدالشهدا بین مسلمانان جهان باعث اتحاد می‌شود و دین‌های من‌درآوردی جهان را نابود می‌کند.

جعفری نسب تبعیت از مقام و اهل‌بیت (ع) را افتخار دانست و با اشاره به امنیت در کشور گفت: اکنون دارمرزهای ما امنیت و برکت وجود دارد و با ایجاد امنیت در کشور بستر برای کارهای اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی صورت می‌گیرد.

فرمانده انتظامی دربخشی از سخنان خود با اشاره به رفتار شایسته نیروی انتظامی گفت: باید بهترین ادبیات را برای مردم استفاده کند وبرای همه مردم رفتاری مناسبی داشت.

سرهنگ شمس‌الدین کرمانی فرمانده سابق انتظامی نوشهر گفت: با همکاری تمامی مردم و مسئولین در این پنج سال توانستیم امنیت را ایجاد کنیم و تمامی قتل‌هایی که در شهرستان اتفاق افتاده کشف و مجرمین دستگیر شدند.

وی با اشاره به بحث مجرمین مواد مخدر گفت:۳۰ درصد رشد دستگیری و همچنین ۸۳ درصد کاهش جرائم کلی داشتیم.

شایان‌ذکر است از شمس‌الدین کرمانی فرمانده سابق نیروی انتظامی نوشهر تقدیر شدوغلامعلی صلاحی به‌عنوان فرمانده انتظامی نوشهرمعرفی شد.

 

 

 

Print Friendly
مطالب مرتبط

ارسال نظر