تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ مهر ۹۴.::. ساعت : ۱:۳۵ ب.ظ
کدخبر : 9666
Print Friendly

رهبر معظم انقلاب: برخی در داخل دستاوردها را انکار و جوانان ما را از حال و آینده دلسرد می‌کنند؛ اینها خیانت به کشور و ناموس ملی است

دیدار شرکت‎کنندگان نهمین همایش ملی «نخبگان فردا» با رهبر معظم انقلاب
شرکت‌کنندگان در نهمین همایش ملی «نخبگان فردا» با حضور در حسینیه‌ امام خمینی با رهبر انقلاب دیدار کردند.
به گزارش ۱۸دي، شرکت‌کنندگان در نهمین همایش ملی «نخبگان فردا» با حضور در حسینیه‌ امام خمینی با رهبر انقلاب دیدار کردند.
 
ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان پیش از شروع بیانات رهبر انقلاب به ارائه‌ گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این بنیاد پرداخت.
 
رهبر معظم انقلاب در این دیدار فرمودند: ‫مراکز علمی که شاخص‎های پیشرفت علمی را مشخص میکنند به نفع جمهوری اسلامی شهادت میدهند؛ حضرات در تریبونهای رسمی و غیررسمی انکار میکنند و توهم میشمارند. دلسردکردن جوانان ما از حال و آینده، خیانت به ناموس ملی است‌.
 
ایشان تصریح کردند: نخبگی خود را از خدا و انقلاب بدانید. از تأمین کنندگان امنیت بدانید. پیکر شهید همدانی وقتی رفت همدان، همه شهر آمدند تشییع. اینها اسمی ندارند و یک تعدادی معروف میشوند اما دارند امنیت را برای من و شما حفظ میکنند. آنجا که امنیت نیست هیچ چیز نیست.
 
معظم‌له با بیان اینکه آینده کشور به توفیق و فضل الهی آینده خوبی است، اظهارداشتند: اهداف و شعارهای انقلابی زنده است و دشمن نتوانسته آنها را کمرنگ کند. جوری است که حتی اگر کسانی در دل با این شعارها همراه نیستند ناچارند در زبان بخاطر افکار عمومی و دل مردم و حضور مردم با این شعارها همراهی کنند.
 
 
ایشان افزودند: هیچ انقلابی در دنیا نیست که در طول ۴۰ سال با اینهمه مخالفت و دشمنی توانسته باشد حرکت در صراط مستقیم خود را ادامه دهد. همین است که دشمنان ما را عصبانی می‎کند و میگویند تا وقتی ایران دنبال انقلاب هست کار ما با ایران مشکل است. تا وقتی این حرکت و تفکر انقلابی هست پیشرفت و نفوذ ایران، هیمنه و تسلط روحی و معنوی ایران در منطقه و فراتر از منطقه روز بروز بیشتر خواهد شد.

ايشان ادامه دادند: برخی در داخل کشور دستاوردها را انکار می کنند و جوانان ما را از حال و آینده دلسرد می کنند؛ اینها خیانت به کشور و ناموس ملی است؛ مسئولین مراقب باشند. مراکز علمی جهانی به نفع جمهوری اسلامی شهادت می دهند و می دانند ایران در یک حرکت عظیم و سریع در جاده علم و فناوری دارد پیشرفت می کند.

 

اخبار تکمیلی این دیدار متعاقبا منتشر خواهد شد.
Print Friendly
مطالب مرتبط

ارسال نظر