پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ برابر با Sunday, 21 October , 2018
آخرین خبرها :
 • کد خبر : 9666
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲ مهر ۱۳۹۴
 •   

  رهبر معظم انقلاب: برخی در داخل دستاوردها را انکار و جوانان ما را از حال و آینده دلسرد می‌کنند؛ اینها خیانت به کشور و ناموس ملی است

  به گزارش ۱۸دي، شرکت‌کنندگان در نهمین همایش ملی «نخبگان فردا» با حضور در حسینیه‌ امام خمینی با رهبر انقلاب دیدار کردند.   ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان پیش از شروع بیانات رهبر انقلاب به ارائه‌ گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این بنیاد پرداخت.   رهبر معظم انقلاب در […]

  به گزارش ۱۸دي، شرکت‌کنندگان در نهمین همایش ملی «نخبگان فردا» با حضور در حسینیه‌ امام خمینی با رهبر انقلاب دیدار کردند.
   
  ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان پیش از شروع بیانات رهبر انقلاب به ارائه‌ گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این بنیاد پرداخت.
   
  رهبر معظم انقلاب در این دیدار فرمودند: ‫مراکز علمی که شاخص‎های پیشرفت علمی را مشخص میکنند به نفع جمهوری اسلامی شهادت میدهند؛ حضرات در تریبونهای رسمی و غیررسمی انکار میکنند و توهم میشمارند. دلسردکردن جوانان ما از حال و آینده، خیانت به ناموس ملی است‌.
   
  ایشان تصریح کردند: نخبگی خود را از خدا و انقلاب بدانید. از تأمین کنندگان امنیت بدانید. پیکر شهید همدانی وقتی رفت همدان، همه شهر آمدند تشییع. اینها اسمی ندارند و یک تعدادی معروف میشوند اما دارند امنیت را برای من و شما حفظ میکنند. آنجا که امنیت نیست هیچ چیز نیست.
   
  معظم‌له با بیان اینکه آینده کشور به توفیق و فضل الهی آینده خوبی است، اظهارداشتند: اهداف و شعارهای انقلابی زنده است و دشمن نتوانسته آنها را کمرنگ کند. جوری است که حتی اگر کسانی در دل با این شعارها همراه نیستند ناچارند در زبان بخاطر افکار عمومی و دل مردم و حضور مردم با این شعارها همراهی کنند.
   
   
  ایشان افزودند: هیچ انقلابی در دنیا نیست که در طول ۴۰ سال با اینهمه مخالفت و دشمنی توانسته باشد حرکت در صراط مستقیم خود را ادامه دهد. همین است که دشمنان ما را عصبانی می‎کند و میگویند تا وقتی ایران دنبال انقلاب هست کار ما با ایران مشکل است. تا وقتی این حرکت و تفکر انقلابی هست پیشرفت و نفوذ ایران، هیمنه و تسلط روحی و معنوی ایران در منطقه و فراتر از منطقه روز بروز بیشتر خواهد شد.

  ايشان ادامه دادند: برخی در داخل کشور دستاوردها را انکار می کنند و جوانان ما را از حال و آینده دلسرد می کنند؛ اینها خیانت به کشور و ناموس ملی است؛ مسئولین مراقب باشند. مراکز علمی جهانی به نفع جمهوری اسلامی شهادت می دهند و می دانند ایران در یک حرکت عظیم و سریع در جاده علم و فناوری دارد پیشرفت می کند.

   

  اخبار تکمیلی این دیدار متعاقبا منتشر خواهد شد.
  Print Friendly


  نظرات