پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ برابر با Friday, 19 October , 2018
آخرین خبرها :
 • کد خبر : 9227
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹ مهر ۱۳۹۴
 •   

  سیل بنرهای استقبال از روحانی در ساری + تصاویر

    به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ۱۸ دی؛ در آستانه سفر ریاست محترم جمهور به استان مازندران، سیل بنرهای خیرمقدم و خوش آمدگویی به ایشان شگفتی مردم را در پی داشته است. تقریبا اکثر خیابان ها و معابر، حتی گذرگاه های فرعی، مزین به این بنرها شده اند. کمتر پل عابر پیاده ای را می […]

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ۱۸ دی؛ در آستانه سفر ریاست محترم جمهور به استان مازندران، سیل بنرهای خیرمقدم و خوش آمدگویی به ایشان شگفتی مردم را در پی داشته است. تقریبا اکثر خیابان ها و معابر، حتی گذرگاه های فرعی، مزین به این بنرها شده اند. کمتر پل عابر پیاده ای را می توان یافت که تصاویر آقای روحانی بر آن نصب نشده باشد. اکثر بیلبوردهای میادین و خیابان ها با تصاویر رئیس دولت یازدهم جایگزین شده اند؛ با این حال استندهای تبلیغاتی و داربستی هم به کمک امکانات موجود آمده اند.

  هم و غم مسئولان استانی در استقبال از دولت به حدی بوده است که تصویری از سردار شهید همدانی جایی در تبلیغات شهری پیدا نکرده است. و مهم تر آن که هیات های مذهبی هم در آستانه ی محرم، به دلیل سفر ایشان، اجازه ای برای فضاسازی شهری و اطلاع رسانی برنامه های خود به آنها داده نشده است.

  سوالاتی که مطرح است این است که در شرایطی که دولت از کمبود بودجه و رکود می نالد و اکثر مشکلات روزمره  مردم را به تحریم و فشارهای اقتصادی گره زده است و مردم مظلوم مازندران هنوز در حسرت مسکن مهر مانده اند؛ روز به روز، رنج بیکاری و رکود را تحمل می کنند؛ در برابر افزایش هزینه ی آب، برق، گاز و تلفن هم سکوت اختیار کرده و دل به وعده های محقق نشده دولت در گشایش مسائل اقتصادی بسته اند؛ چرا باید شاهد این نمایش اسراف گونه در استان باشیم؟ و این که چرا تدبیری اندیشیده نشد که در کنار استندهای استقبال از ریاست محترم جمهور فرصت اطلاع رسانی برنامه های محرم به هیآت داده شود و نسبت به ادای دین به مقام شامخ سردار شهید همدانی حداقل اقدامی صورت گیرد؟

  اگر چه اسراف به امری مرسوم در فرهنگ عمومی سازمان ها و ادارات کشور بدل گشته و مختص این دوره و این دولت نیست اما با توجه به شرایط رکود اقتصادی که بیم بحران نیز محتمل است انتطار می رود تدابیر شایسته تری اندیشیده شود.

  ۱۸ دی ضمن خیر مقدم به ریاست محترم جمهور و آرزوی سفری خوش برای ایشان و هیات همراه، از ایشان انتظار دارد که با رفتارهای این چنینی که بر خلاف نام دولت، از بی تدبیری برخی مسئولین ذیربط حکایت دارد جلوگیری بعمل آورند.

   

  تصاویر زیر تنها گوشه ای از اقدامات فوق الاشاره است….

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Print Friendly


  نظرات