پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ برابر با Friday, 19 October , 2018
آخرین خبرها :
 • کد خبر : 7861
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۷ شهریور ۱۳۹۴
 •   

  دشمن به دنبال نفوذ در مراکز تصمیم‌گیرنده و تصمیم‌ساز است/ سپاه جلوی نفوذ امنیتی را با قدرت می‌گیرد

  به گزارش ۱۸ دی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان و کارکنان سپاه تاکید کردند: ‫امروز نفوذ دشمن یکی از تهدیدهای بزرگ برای این کشور است. ایشان فرمودند: نفوذ اقتصادی و امنیتی در مقابل نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی اهمیت […]

  به گزارش ۱۸ دی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان و کارکنان سپاه تاکید کردند: ‫امروز نفوذ دشمن یکی از تهدیدهای بزرگ برای این کشور است.

  ایشان فرمودند: نفوذ اقتصادی و امنیتی در مقابل نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی اهمیت کمتری دارد، البته مسئولان گوناگون از جمله سپاه جلوی نفوذ امنیتی را با کمال قدرت می‌گیرند. چشمان بینای مسئولان اقتصادی باید در مقابل نفوذ اقتصادی باز باشد‬‌.

  رهبر معظم انقلاب همچنین تصریح کردند: ‫دشمن برای نفوذ فرهنگی سعی می‌کند باورهایی که جامعه را سرپا نگه داشته دگرگون، مخدوش و در آنها رخنه ایجاد کند، برای نفوذ سیاسی سعی می‌کنند در مراکز تصمیم‌گیری و اگر نشد در مراکز تصمیم‌سازی نفوذ کنند.

  حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمودند: وقتی یک کشور این‌گونه تحت نفوذ سیاسی قرار گرفت، حرکت و جهت‌گیری‌های آن کشور طبق اراده‌ی مستکبرین خواهد بود‬‌.

  ایشان انقلاب را یک امر دائمی عنوان کردند و افزودند: عده‌ای در داخل و خارج این حرفها را تکرار می‌کنند که انقلاب تمام و به جمهوری اسلامی تبدیل شد. این اصلا قابل تبدیل نیست. جمهوری اسلامی باید مظهر انقلاب و همان حالت تحول دائمی باشد.

  فرمانده معظم کل قوا فرمودند: اگر ما بیدار باشیم، امید دشمن ناامید خواهد شد. وعده می‌دهند که ایران ۱۰ سال دیگر، این ایران نیست. نباید گذاشت این فکر و امید شیطانی در دل دشمن پا بگیرد. باید پایه‌های انقلاب و فکر انقلابی را بسیار مستحکمتر کرد. این وظیفه اساسی نخبگان سپاه و همه نخبگان انقلابی کشور است.

   

  Print Friendly


  نظرات