پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ برابر با Friday, 16 November , 2018
آخرین خبرها :
 • کد خبر : 6490
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۷ تیر ۱۳۹۴
 •   

  بیماران بیمارستان امام ساری از گرما له‌له می‌زنند

  در حالی که مسئولان بیمارستان امام خمینی (ره) ساری از رفع مشکل سرمایشی این بیمارستان خبر داده بودند، اما این مشکل همچنان پابرجاست و نفس بیماران ریوی این بخش به شماره افتاده است.

   

  به گزارش ۱۸دی به نقل از بلاغ، مشکل سرمایشی بیمارستان امام خمینی (ره) ساری با وجود اطلاع‌رسانی در ماه گذشته و رفع مشکل مقطعی، دوباره به حالت قبلی برگشته و این موضوع محل چالش جدی برای بیماران و افراد همراه بیمار است.

   

  با گزارشی که در ۱۱ خرداد امسال در رسانه‌ها منتشر شده بود، مسئولان بیمارستان نسبت به رفع مقطعی مشکل سرمایشی اقدام کردند که ظاهراً رفع این مشکل چندان هم دوام نیاورد و باری دیگر بیماران با مشکل جدی مواجه هستند.

   

  بیمارانی که در طبقه چهارم این بخش زیرنظر هستند، مشکلات ریوی دارند و گرما نیز فشار جدی به آنها وارد می‌کند، بخش ریه، عفونت و نفرولوژی بیمارستان امام خمینی (ره) ساری از یک‌سال پیش به بهره‌برداری رسید، از زمان افتتاح تاکنون مسئولان به فکر رفع مشکل سرمایشی نیفتادند، بیماران برای رفع مشکل گرما مجبور به استفاده از پنکه رومیزی هستند که گرمای ۳۵ درجه‌ای هوا برای بیمارانی که دارای تنگی نفس و مشکلات ریوی هستند، مشکلات جدی به‌وجود می‌آورد؛ همراهان بیمار نیز به‌شدت از گرمای هوا کلافه‌ شده‌اند.

   

  پس از انتشار فیلم مشکل سرمایشی در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری، به‌طور مقطعی با خرید دو کولر در راهروی بیمارستان و دعوت از رسانه‌ها برای اطلاع‎رسانی، از جانب مسئولان عنوان شد که این مشکل رفع شد ولی در پیگیری مجدد مشخص شد که مشکل همچنان در این بخش وجود داشته و گلایه‌های بیماران و برخی از کارکنان بخش ادامه دارد.

   

   

  Print Friendly


  نظرات