تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵.::. ساعت : ۷:۵۶ ب.ظ
کدخبر : 16102
Print Friendly
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران

رسانه‌های مازندران با آسیب‌های فرهنگی سواحل برخورد کنند

139206042255336271050844
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تاکید بر ترویج ارزش‌های انقلابی در استان گفت: رسانه‌های مازندران با آسیب‌های فرهنگی سواحل برخورد کنند.

به گزارش خبرگزاری  18 دی به نقل از تسنیم ، حجت‌الاسلام ناصر شکریان صبح امروز در دیدار جمعی از مدیران رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری اصولگرای استان مازندران اظهار داشت: رسانه‌ها باید در راستای اهداف نظام گام بردارند و قالب رسانه‌های کشور انقلابی و ارزشمدار هستند.

 

وی افزود: مسائل اساسی و پایه‌ای مدنظر مقام معظم رهبری در اجتماع مختلف عموم و خواص در حوزه انقلابی‌گری و انقلابی بودن باید از سوی اصحاب رسانه در جامعه ترویج و تبلیغ شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه فعالیت شبکه‌ای در حوزه ترویج منویات مقام معظم رهبری امری ضروری و اساسی است تصریح کرد: در شرایط حساس کنونی رسانه‌ها باید مقوله ولایت فقیه، مهدویت، شهدا، ارزش‌های اسلامی و انقلابی را باید بیشتر در عملکرد خود برجسته‌سازی کنند.

 

شکریان با بیان اینکه مقام معظم رهبری در حوزه برخورد با آسیب‌های اجتماعی با جدیت دغدغه دارند افزود: روحیه مطالبه‌گری مسئولان و مردم برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه‌های مختلف آسیب‌های اجتماعی را باید مطالبه کنند.

 

وی با اعلام اینکه شهدای مدافع حرم هستی خود را برای حفظ ارزش‌های انقلاب و نظام داده‌اند گفت: رسانه‌ها با قلم گویا و توانای خود و استفاده از جریانات فرهنگی انقلابی باید اثرگذاری داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه رسانه‌های استان با آسیب‌ها و تهاجمات فرهنگی در سواحل را با قلم‌فرسایی خود برخورد کنند افزود: رسانه‌های استان از چهره‌های انقلابی مازندران مصاحبه‌هایی در زمینه مقولات ارزشی و انقلابی بگیرند.

 

وی با تاکید بر اینکه قالب رسانه‌های مازندران در جهت ارزش‌های انقلاب گام برمی‌دارند گفت: اصحاب رسانه در برخورد با ضدفرهنگ‌ها نقش‌آفرین هستند.

 

انتهای پیام/

Print Friendly
مطالب مرتبط

ارسال نظر