پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ برابر با Friday, 16 November , 2018
آخرین خبرها :
 • کد خبر : 16102
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۵
 •   

  رسانه‌های مازندران با آسیب‌های فرهنگی سواحل برخورد کنند

  به گزارش خبرگزاری  18 دی به نقل از تسنیم ، حجت‌الاسلام ناصر شکریان صبح امروز در دیدار جمعی از مدیران رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری اصولگرای استان مازندران اظهار داشت: رسانه‌ها باید در راستای اهداف نظام گام بردارند و قالب رسانه‌های کشور انقلابی و ارزشمدار هستند.   وی افزود: مسائل اساسی و پایه‌ای مدنظر مقام معظم رهبری […]

  به گزارش خبرگزاری  18 دی به نقل از تسنیم ، حجت‌الاسلام ناصر شکریان صبح امروز در دیدار جمعی از مدیران رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری اصولگرای استان مازندران اظهار داشت: رسانه‌ها باید در راستای اهداف نظام گام بردارند و قالب رسانه‌های کشور انقلابی و ارزشمدار هستند.

   

  وی افزود: مسائل اساسی و پایه‌ای مدنظر مقام معظم رهبری در اجتماع مختلف عموم و خواص در حوزه انقلابی‌گری و انقلابی بودن باید از سوی اصحاب رسانه در جامعه ترویج و تبلیغ شود.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه فعالیت شبکه‌ای در حوزه ترویج منویات مقام معظم رهبری امری ضروری و اساسی است تصریح کرد: در شرایط حساس کنونی رسانه‌ها باید مقوله ولایت فقیه، مهدویت، شهدا، ارزش‌های اسلامی و انقلابی را باید بیشتر در عملکرد خود برجسته‌سازی کنند.

   

  شکریان با بیان اینکه مقام معظم رهبری در حوزه برخورد با آسیب‌های اجتماعی با جدیت دغدغه دارند افزود: روحیه مطالبه‌گری مسئولان و مردم برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه‌های مختلف آسیب‌های اجتماعی را باید مطالبه کنند.

   

  وی با اعلام اینکه شهدای مدافع حرم هستی خود را برای حفظ ارزش‌های انقلاب و نظام داده‌اند گفت: رسانه‌ها با قلم گویا و توانای خود و استفاده از جریانات فرهنگی انقلابی باید اثرگذاری داشته باشند.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه رسانه‌های استان با آسیب‌ها و تهاجمات فرهنگی در سواحل را با قلم‌فرسایی خود برخورد کنند افزود: رسانه‌های استان از چهره‌های انقلابی مازندران مصاحبه‌هایی در زمینه مقولات ارزشی و انقلابی بگیرند.

   

  وی با تاکید بر اینکه قالب رسانه‌های مازندران در جهت ارزش‌های انقلاب گام برمی‌دارند گفت: اصحاب رسانه در برخورد با ضدفرهنگ‌ها نقش‌آفرین هستند.

   

  انتهای پیام/

  Print Friendly


  نظرات