پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ برابر با Friday, 16 November , 2018
آخرین خبرها :
 • کد خبر : 16004
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
 •   

  استاندار مازندران تغییر نمی‌کند/ درفتنه۸۸ حوادث را در فضای مجازی گریم کردند

    به گزارش پایگاه خبری ۱۸دی به نقل از بلاغ، آیت‌الله نورالله طبرسی اظهار کرد : مسئولان مازندرانی خارج از استان نسبت به مازندران بی‌تفاوت هستند. طبرسی در بخش  از سخنان خود با اشاره به دلایل توسعه نایافتگی ساری نسبت به سایر مراکز استان‌ها، افزود: توجه ویژه‌ای که به سایر استان‌ها می‌شود، به مازندران وجود نمی‌شود. وی تصریح کرد: […]

    به گزارش پایگاه خبری ۱۸دی به نقل از بلاغ، آیت‌الله نورالله طبرسی اظهار کرد : مسئولان مازندرانی خارج از استان نسبت به مازندران بی‌تفاوت هستند.

  طبرسی در بخش  از سخنان خود با اشاره به دلایل توسعه نایافتگی ساری نسبت به سایر مراکز استان‌ها، افزود: توجه ویژه‌ای که به سایر استان‌ها می‌شود، به مازندران وجود نمی‌شود.

  وی تصریح کرد: متاسفانه مازندران کسی را در هیئت دولت ندارد که پیگیر جذب بودجه برای استان باشد.

  نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه نمایندگان مجلس فقط به فکر شهر خودشان هستند و این مسئله از پیشرفت استان جلوگیری می‌کند، خاطرنشان کرد: بارها به نمایندگان گفته‌ام که نگاهشان از گلوگاه تا رامسر باشد.

  این مسئول با بیان اینکه چهره واقعی مازندران در هشت سال دفاع مقدس با تقدیم ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید نمایان شد، گفت: هیچ کس تصور نمی‌کرد در محیط فاسد قبل از انقلاب مازندران، چنین افراد پاکی وجود داشته باشند.

  طبرسی با بیان اینکه حق گرفتنی است، اذعان کرد: بسیاری از مسئولان و تحصیل‌کرده‌های کشور مازندرانی هستند، ولی متاسفانه نسبت به استان خود بی‌تفاوت‌اند.

  عدم اتحاد مسئولان دلیل عملی نشدن منطقه آزاد در مازندران

  وی عملی نشدن منطقه آزاد در مازندران را ناشی از عدم اتحاد مسئولان این استان دانست و بیان کرد: درحالی که استان‌های ضعیف‌تر به منطقه آزاد دست یافتند، ولی هنوز مسئولان مازندران در کش و قوس تعیین مکان منطقه آزاد هستند.

  امام جمعه ساری با بیان اینکه مجمع نمایندگان مازندران از وی نظر نمی‌خواهند، اضافه کرد: مازندران با دولت نامحرم است و البته این تقصیر خودمان است که نیروهای‌مان را رشد نمی‌دهیم.

  بنا نیست استاندار مازندران تغییر کند

  وی با اشاره به شایعات فراوانی که مبنی بر برکناری استاندار مازندران وجود دارد، افزود: تا جایی که من خبر دارم بنا نیست استاندار تغییر کند و حتی در سفری که اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به بابلسر داشت از وی حمایت کرده است

  Print Friendly


  نظرات