پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ برابر با Friday, 19 October , 2018
آخرین خبرها :
 • کد خبر : 15837
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۳ اسفند ۱۳۹۴
 •   

  روایت کیهان از کاسبی اقتصادی وزرای دولت روحانی

  به گزارش ۱۸دي، وزیر راه و شهرسازی مشابه نعمت‌زاده و دیگر همکاران خود دکان دونبش را ول نکرده است.  از ابتدای دولت یازدهم فعالیت همزمان نعمت‌زاده وزیر صنعت در دولت و بخش خصوصی خبرساز شد. نعمت‌زاده که بیش از ۱۸ شرکت بزرگ و عمدتاً پتروشیمی را راهبری می‌کند، حاضر به انصراف از فعالیت‌های بخش خصوصی […]

  به گزارش ۱۸دي، وزیر راه و شهرسازی مشابه نعمت‌زاده و دیگر همکاران خود دکان دونبش را ول نکرده است.

   از ابتدای دولت یازدهم فعالیت همزمان نعمت‌زاده وزیر صنعت در دولت و بخش خصوصی خبرساز شد. نعمت‌زاده که بیش از ۱۸ شرکت بزرگ و عمدتاً پتروشیمی را راهبری می‌کند، حاضر به انصراف از فعالیت‌های بخش خصوصی خود نیست.

  نعمت‌زاده مدعی است از بعضی بنگاهها انصراف داده که البته این موضوع در روزنامه رسمی منتشر نشده است. سحر نعمت‌زاده فعلاً ساکن امارات هم به پدر کمک می‌کند. برخی از بنگاه‌ها را دو دخترش هدایت می‌کنند.

  شعری مقدم دیگر شریک نعمت‌زاده نیز با سفارش وی به عنوان معاون پتروشیمی‌های وزارت نفت منصوب شده است و زحمت برخی شرکت‌ها را نیز به دوش می‌کشد.

  بیماری «دکان دونبش»در دولت یازدهم اپیدمی دارد. زنگنه و حسین فریدون و عبده تبریزی و برخی دیگر نیز همین سبک را ادامه می‌دهند. در این بین وزیر راه و شهرسازی یعنی بزرگترین وزارتخانه اقتصادی دولت مشابه نعمت‌زاده و دیگر همکاران خود دکان دونبش را ول نکرده است.

  آخوندی که در چند هفته گذشته بخاطر انتقاد از کنترل قیمت‌ها (سوسیالیست نامیدن سازمان حمایت از مصرف کننده) و همچنین تلاش برای خرید عربی ایرباس‌های فرانسه به صدر اخبار نقل مکان کرده، همزمان عضو هیئت مدیره بیش از ده شرکت و نهاد اقتصادی خصوصی از جمله «شرکت بین‌المللی خانه‌سازی ایرانیان، سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان، توسعه عمرانی و آبادانی کرمانشاه، شرکت بین‌المللی سرمایه‌گذاری و خدمات مالی خردپایه، مؤسسه اخلاق و اندیشه شهروندی، مؤسسه انجمن مدیریت پروژه ایران، خدمات و پژوهش و مشاوره مالی تابان، شرکت عمران شمس آریا، بارش امید، توسعه مهندسی ایرانیان، گروه مهندسین مدیریت طرح اسوه» است.
  منبع:کیهان

  Print Friendly


  نظرات