پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ برابر با Sunday, 21 October , 2018
آخرین خبرها :
 • کد خبر : 12237
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱ آبان ۱۳۹۴
 •   

  حسین زادگان : ساز و کار انتخابات در کشور ما اجازه تقلب را نمی دهد/ صرف نظر از اختلاف نظری که آقای شجاعی در انتصاب بنده داشتند، بر محور توسعه با هم وحدت نظر خواهیم داشت.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ۱۸ دی، مراسم معارفه مجیدحسین زادگان فرماندار جدید ساری با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و رسانه های گروهی صبح امروز در ساختمان فرمانداری مرکز استان برگزار گردید. در ابتدای این جلسه که با قرائت قرآن و پخش سرود ملی کشورمان آغاز گردید،واحدی فرماندار سابق شهرستان ساری ضمن تشکر از همکاری […]

  به گزارش خبرنگار سیاسی ۱۸ دی، مراسم معارفه مجیدحسین زادگان فرماندار جدید ساری با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و رسانه های گروهی صبح امروز در ساختمان فرمانداری مرکز استان برگزار گردید.

  در ابتدای این جلسه که با قرائت قرآن و پخش سرود ملی کشورمان آغاز گردید،واحدی فرماندار سابق شهرستان ساری ضمن تشکر از همکاری مسولین استانی و شهرستانی بخصوص نقش محوری نماینده محترم ولی فقیه در استان مازندران در جهت سازندگی و شکوفایی شهر ساری در طول دوران خدمتش گفت: خدا را شاکرم که در دولتی فعالیت میکنم که صادقانه ترین رفتارها را با مردم دارد.

   

  وی افزود در طول این دوران در سایه هم گرایی و هم افزایی همه مسئولین اقدامات بسیار بزرگی در حوزه های مختلف در مرکز استان چه شهری و چه عمرانی تحقق یافته است.واحدی گفت حسین زادگان مدیری متعهد،با کفایت،مدبر و توانمند است و بدین جهت از استاندار محترم استان به جهت حسن انتخاب ایشان تشکر می نمایم.

  در ادامه این جلسه ربیع فلاح استاندار مازندران ضمن تشکر از زحمات واحدی فرماندار سابق شهرستان گفت: بنده به عنوان نماینده عالی دولت در استان مازندران باید از تمامی ظرفیت های استان استفاده کنم، صرف یک گروه و یک جریان خاص نباید احساس کند در دولت تدبیر و امید در محوریت قرار دارد، محور تمامی مردم هستند، لذا از حضرت آیت الله طبرسی تشکر کنم که در ایجاد این فضای همدلی در سطح استان نقش ویژه ای داشتند.

   

  وی با اشاره به شرایط ناموزون و نا متعادل در دولت گذشته گفت: ما در دولت تدبیر و امید با تعامل سازنده با دنیا و توجه به همه جریان های سیاسی داخلی در جایگاهی قرار گرفته ایم که همه دنیا برای کشور ایران احترام ویژه ای قائل اند و این امر قابل کتمان نیست.

  ربیع فلاح با تشکر از استقبال بی نظیر و جانانه مردم استان (!) در سفیر اخیر رییس جمهور گفت:در حالیکه رییس جمهور محترم معتقدند مدیریت استان موفق عمل کرده است یک عده تازه از راه رسیده چیزهای دیگری می گویند.

  استاندار مازندران در ادامه با اشاره به نقش مهم فرماندار به عنوان مسئول اجرایی سیاست های دولت در شهرستان و هماهنگ کننده دستگاه های اجرایی گفت: باید تلاش کنیم با ایجاد شور و نشاط سیاسی زمینه های مشارکت مردم در انتخابات آتی را فراهم نماییم.

   

  فلاح افزود: تاکنون ۲۰ فرماندار در استان مازندران در دولت تدبیر و امید تغییر کرده اند و دو فرماندار دیگر نیز قطعا و بطور حتم تغییر خواهند کرد.

  وی در پایان با تبریک انتصاب مجید حسین زادگان به عنوان فرماندار جدید ساری برای وی آرزوی موفقیت روز افزون نمود.

   

  در ادامه جلسه حسین زادگان فرماندار جدید شهرستان ساری با تشکر از حضور مسئولین استانی و شهرستانی گفت : از این که مجددا توفیق خدمت به مردم ساری نصیب بنده شد خوشحالم و هر جا احساس کنم شهرستان ما و مردم ما به ما نیاز دارند ورود پیدا می کنیم.

  وی با تشکر از حسن نظر استاندار محترم و معاون سیاسی استاندار از زحمات واحدی فرماندار سابق در جهت رشد و توسعه شهرستان ساری تشکر کرد .

   

  فرماندار جدید ساری عامل اصلی عدم توسعه شهرستان ساری را متوجه نخبگان دانست و گفت اگر بستری فراهم شود که در آن از نیروی انسانی کارآمد استفاده شود و همه ظرفیت درون استانی و برون استانی بکار گیری شود شاهد رشد و شکوفایی بیشتری خواهیم بود.

  حسین زادگان با تشکر از مهندس دامادی نماینده مردم ساری گفت : صرف نظر از اختلاف نظری که آقای شجاعی در انتصاب بنده داشتند و بیانیه ای هم که دادند، تا زمانی که ایشان نماینده هستند و بنده فرماندار، بر محور توسعه با هم وحدت نظرخواهیم داشت.

  وی افزود : در مورد انتخابات باید بگویم اساسا انتخابات ما اجازه تقلب نمی دهد و ساز و کار انتخابات ما دست مردم است و ما بستری فراهم می کنیم تا آن کسی را که مردم انتخاب کردند، انتخاب شود و کار ما جهت دادن به آرائ مردم نیست بلکه کار ما اخذ آراست و ان شاءالله انتخابات خوبی خواهیم داشت.

   

  شایان ذکر است حسین زادگان پیش از این نیز در دوران اصلاحات فرماندار ساری بوده و در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز رد صلاحیت شده است.

   

  Print Friendly


  نظرات