پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ برابر با Friday, 21 September , 2018
آخرین خبرها :
 • کد خبر : 11556
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳ آبان ۱۳۹۴
 •   

  ثبت ۱۰۰۰ میلی متر باران در مازندران/ رامسر کوردار شد

    به گزارش ۱۸ دی، نوربخش داداشی  با اشاره به بارندگی بیش از هزار میلی‌متر در استان در ۹ روز گذشته افزود: بیشترین بارندگی به میزان ۲۰۵.۶ میلی‌متر در رامسر و ۱۸۰.۷ میلی‌متر در ایستگاه نوشهر ثبت‌شده است. وی اظهار داشت: همچنین در آمل ۱۱۷.۶ میلی‌متر، در قراخیل قائم‌شهر ۱۰۵.۷ میلی‌متر و بابلسر ۸۴.۲ میلی‌متر […]

   

  به گزارش ۱۸ دی، نوربخش داداشی  با اشاره به بارندگی بیش از هزار میلی‌متر در استان در ۹ روز گذشته افزود: بیشترین بارندگی به میزان ۲۰۵.۶ میلی‌متر در رامسر و ۱۸۰.۷ میلی‌متر در ایستگاه نوشهر ثبت‌شده است.

  وی اظهار داشت: همچنین در آمل ۱۱۷.۶ میلی‌متر، در قراخیل قائم‌شهر ۱۰۵.۷ میلی‌متر و بابلسر ۸۴.۲ میلی‌متر بارندگی ثبت‌شده است و میزان بارندگی ۹ روز گذشته در گلوگاه ۶۱.۲ میلی‌متر، در ساری ۵۷.۵ میلی‌متر، پل سفید ۵۲.۵ میلی‌متر، سیاه‌بیشه ۴۳ میلی‌متر، دشت ناز ساری ۳۵.۵ میلی‌متر بوده است.

  داداشی یادآور شد: در ایستگاه آلاشت ۳۴.۳ میلی‌متر، در بندر امیرآباد ۲۴.۵ میلی‌متر، در کجور نیز ۲۱.۱۲ میلی‌متر بارندگی داشته‌ایم و کمترین میزان بارندگی ۹ روز گذشته نیز مربوط به کیاسر با ۱۸.۳۱ میلی‌متر و بلده ۵.۶ میلی‌متر بوده است.

  به گزارش مهر، بارندگی‌های اخیر در برخی شهرستان‌های مازندران ازجمله بابل، بابلسر، نور و سوادکوه شمالی خسارت وارد کرد، همچنین براثر ریزش یک دهنه پل در بخش نشتا تنکابن ۱۵ نفر مجروح و یک نفر فوت شدند.

   

   

   

  Print Friendly


  نظرات