پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ برابر با Friday, 21 September , 2018
آخرین خبرها :
 • کد خبر : 11037
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ آبان ۱۳۹۴ - ۷ آبان ۱۳۹۴
 •   

  نامه جالب علی مطهری به معلم دخترش + عکس

  به گزارش ۱۸دي، علی مطهری در صفحه اینستاگرام خود با تقدیر از روش تدریس معلم دخترش یکی از کتاب‌های استاد مطهری را به وی هدیه داد. علی مطهری نوشت: نامه اى به معلم دخترم زهرا  نامه ذیل را برای معلم دخترم زهرا که در کلاس دوم دبستان ستوده تحصیل می کند نوشتم. نظر به این […]

  به گزارش ۱۸دي، علی مطهری در صفحه اینستاگرام خود با تقدیر از روش تدریس معلم دخترش یکی از کتاب‌های استاد مطهری را به وی هدیه داد.

  عکس/ نامه اینستاگرامی علی مطهری به معلم دخترش

  علی مطهری نوشت:

  نامه اى به معلم دخترم زهرا
   نامه ذیل را برای معلم دخترم زهرا که در کلاس دوم دبستان ستوده تحصیل می کند نوشتم. نظر به این که شامل نکته تربیتی عمومی بود، انتشار آن را بی فایده ندیدم.

  سركار خانم
  با اهداء سلام،زهرا در كلاس دوم بسيار با نشاط تر و علاقمندتر به مدرسه است و اين امر مرهون روش كار و زحمات سركار عالى است.از اين كه بى جهت تكليف زياد نمى دهيد و در مسابقه با ساير مدارس،بچه ها را تحت فشار بيجا نمى گذاريد سپاسگزارم.عجله اى كه برخى براى دانشمند كردن بچه ها دارند معمولاً نتيجه عكس مى دهد و حداكثر بچه هايى با عدم تعادل روانى تحويل جامعه مى دهد كه معمولاً اين گونه بچه ها پس از ورود به دانشگاه دچار مشكلات اخلاقى و غيره مى شوند. به هر حال غرض،تشكر از آن معلم گرامى بود.براى شما آرزوى توفيق بيشتر دارم.يك جلد كتاب تعليم و تربيت در اسلام [اثر استاد شهيد مطهرى]اهدا مي شود.
      با تقديم احترام
      على مطهرى

  Print Friendly


  نظرات