پایگاه خبری تحلیلی 18 دی
امروز: جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ برابر با Friday, 16 November , 2018
آخرین خبرها :
 • کد خبر : 10762
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۵ آبان ۱۳۹۴
 •   

  در حكمي، نماینده استاندار مازندران در شورای آموزش و پرورش منصوب شد

  به گزارش  18دي به نقل از فارس، استاندار مازندران که ریاست شورای آموزش و پرورش این استان را برعهده دارد، برای نظارت و پیگیری بهتر مسائل حوزه آموزش و پرورش، محمد نیکخوملکشاه را به عنوان نماینده خود در این شورا منصوب کرد. وی اظهار کرد: مدیریت و برنامه‌ریزی در آموزش و پرورش از اهمیت زیادی […]

  به گزارش  18دي به نقل از فارس، استاندار مازندران که ریاست شورای آموزش و پرورش این استان را برعهده دارد، برای نظارت و پیگیری بهتر مسائل حوزه آموزش و پرورش، محمد نیکخوملکشاه را به عنوان نماینده خود در این شورا منصوب کرد.

  وی اظهار کرد: مدیریت و برنامه‌ریزی در آموزش و پرورش از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا نتیجه مجموعه تلاش‌هایی که در این زمینه انجام می‌گیرد، در سرنوشت هر جامعه‌ای تاثیر مستقیمی دارد.

  نیکخوملکشاه درباره حکم نمایندگی خود در شورای آموزش و پرورش، گفت: به تشخیص ربیع فلاح‌جلودار استاندار مازندران، برای بررسی دقیق‌تر و ریزتر حوزه آموزش و پرورش همچنین پیگیری مسائل فرهنگیان و دانش‌آموزان، نیاز بود که نماینده‌ای در شورای مذکور حضور داشته باشد، لذا این وظیفه به بنده سپرده شده است.

  نماینده استاندار در شورای آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌ها دارای ۲۲ شرح وظیفه هستند، افزود: پیگیری و اطلاع از هزینه سرانه دانش‌آموزی با در نظر گرفتن اولویت‌ها از جمله مناطق محروم و داشتن توانمندی‌ها، تهیه تقویم آموزشی برای شوراهای زیرمجموعه، ارزیابی عملکرد شوراهای شهرستان، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای ایجاد توسعه و تجهیز مدارس و گزارش عملکرد سالانه از جمله وظایف کلی شورای آموزش و پرورش است.

  وی گفت: هدف ما در این شورا، حرکت در مسیر و اهداف تعیین‌شده و تعالی مجموعه بزرگ و حساس تعلیم و تربیت است تا دغدغه‌های دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها همچنین فرهنگیان این استان برای برطرف شود.

  به گزارش فارس، محمد نیکخوملکشاه، سابقه ۳۰ سال خدمت در آموزش و پرورش به‌عنوان معلم و مدیر از سطح ابتدایی تا پیش‌دانشگاهی را دارد و اکنون در استانداری مازندران مشغول فعالیت است.

  Print Friendly


  نظرات